TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1045
Całkowita ilość księstw na mapie: 57
Całkowita ilość związków na mapie: 27

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Alice Mortee 70644101
2.DurSzarrukin SirWrock 63182581
3.DZIEDZInieC Clan of Knights 57082143
4.Ulanów Księstwo Ulanowskie 66612050
5.Bischofsburg Rohan 57091932
6.Książęca Leliwa 45761803
7.Druga Danzig 51661745
8.Kol_Mortee Mortee 30191556
9.Toporia Toporianie 35721408
10.Centrum Jola 39041402
11.Aleppo Malograckie 39501384
12.Sułoszowa Nadmorska Oswalia 38121381
13.Rybacka Słabepiwo 29621375
14.Nabrzeże Civitas solis 21731333
15.Wieniawa Wieniawa 27341094
16.TASLAR ANNAMURJAGA 30181083
17.Siedlce Siedliszcze 26291076
18.Yoker Bolowita 19661059
19.Kamara yarabi 1951985
20.VEGA ANNAMURJAGA 2133933
21.Centrum Haubicki 2284904
22.Kol_Danzig Danzig 1839899
23.Kowal świerkowo 2457878
24.Wolina Księstwo Ulanowskie 1723876
25.Szwaderki Lachy 2324768
26.Przyjazna Sowigród 1781673
27.HICBISEY ANNAMURJAGA 1404633
28.Port Południe Leliwa 1436626
29.Sąsiedzka Toporianie 1230612
30.Kol_Casablanca Rohan 1310581
31.Kasztelańska Leliwa 1371545
32.Kol_SirWrock SirWrock 1291539
33.Omen Siedliszcze 1346526
34.Kol_Wieniawa Wieniawa 957511
35.Kol_Civitas solis Civitas solis 939493
36.Miodówko Lachy 1253492
37.Nowy Port Leliwa 1197478
38.Kol_Leliwa Leliwa 1012474
39.Droga Siedliszcze 1170424
40.Wioska 105 645 OST 1007421
41.Oltika Siedliszcze 1085419
42.Kol_Clan of Knights Clan of Knights 619413
43.Kocuria Toporianie 1278405
44.Trondheim Siedliszcze 1130394
45.Wielka Ruda Leliwa 1114387
46.Urodzajna Sowigród 1105385
47.Kamienny Brzeg Leliwa 1124383
48.Awsan Mortee 1103375
49.Port Wieniawa 778365
50.Erebor KhazadDum 1558364