TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 618
Całkowita ilość księstw na mapie: 62
Całkowita ilość związków na mapie: 33

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.KORONA Morfina 20711189
2.Ulanów Księstwo Ulanowskie 23581175
3.Ustka ktototaki 1298743
4.Leśny Dukt Alladyn 1619687
5.Port Wild Land 1028657
6.Bischofsburg Rohan 1729626
7.Tokyo Nihon 1461617
8.Bazylika Św. Piotra Piotrogrod 1446616
9.Osada B Królestwo Gralla 1115607
10.Wieniawa Wieniawa 1250533
11.Mielec Księstwo Ulanowskie 1118502
12.Kamienna Legnica 1009478
13.Jerozolima Malograckie 974452
14.Stolica Słabepiwo 1102440
15.Kol_Republika Włoska Republika Włoska 527432
16.grzejNIKT Clan of Knights 964424
17.Pallas Civitas solis 796423
18.Kol_Nihon Nihon 735415
19.Kasztelańska Leliwa 931408
20.Kamieniec Gothlers 894389
21.Kolonia Misyjna Piotrogrod 684384
22.Kol_Słabepiwo Słabepiwo 599368
23.jeden Viktorowo 855344
24.MOT Morfina 741336
25.Owca Wieniawa 767334
26.Pradek Nicwad 555326
27.Ratyzbona ktototaki 806323
28.Rokitno OST 695319
29.Kol_Legnica Legnica 596318
30.Kol_Alladyn Alladyn 500313
31.Kol_Królestwo Gralla Królestwo Gralla 530312
32.Astrea ktototaki 500311
33.Kol_ktototaki ktototaki 500310
34.Września skorup 705309
35.Wioska_Pralk Gothlers 558308
36.KolUzdrowisko Alladyn 657306
37.Kol_Harrow Harrow 516305
38.Katowice Fugas 546304
39.Kowal świerkowo 640303
40.Przedmiescia ktototaki 689302
41.Kol_Civitas solis Civitas solis 520301
42.Sopot skorup 500301
43.Asahi Nihon 941298
44.Azuchi Nihon 883298
45.Kol_Leliwa Leliwa 725296
46.Grog Port Gothlers 500293
47.Gdańsk Wild Land 500283
48.Dołek Harrow 500283
49.Osada Południowa Królestwo Gralla 814282
50.Pralinka Harrow 500282