TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1108
Całkowita ilość księstw na mapie: 53
Całkowita ilość związków na mapie: 27

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1.Regtaga Nethrill 90793580
2.Roots Żelazny Drwal 63593098
3.Chicago Peloponez 72852763
4.Novigrad Civitas solis 45462320
5.Batumi Mameluki 36502063
6.BASARAY ANNAMURJAGA 47361916
7.Ulanów Księstwo Ulanowskie 59541865
8.Bischofrsburg Rohan 46191672
9.Gidara SirWrock 37491467
10.Kamieniołom Siedliszcze 36581465
11.Vitawa Peloponez 32021326
12.AGIA GALINI Peloponez 19141076
13.Wetlina Zasiedmiogórogród 29431045
14.Oltika yarabi 23831010
15.AnDalis Nethrill 3171995
16.Wieniawa Wieniawa 2511986
17.Portowa Sowigród 2971980
18.Ostrów OST 3164966
19.Atlantis Mortee 2750931
20.Nocny Kochanek Jola 2609927
21.Jerozolima Malograckie 2495884
22.Mielec Księstwo Ulanowskie 1593878
23.Browary Słabepiwo 2643839
24.YOLU ANNAMURJAGA 1998834
25.Pierwsza Viktorowo 2183809
26.NordHeim Żelazny Drwal 1109746
27.Kamara yarabi 1415738
28.Nowy Port yarabi 1599732
29.Anna Morfina 1927730
30.Morska Wieniawa 1293704
31.Stary Dzików Leliwa 1689680
32.Kowal świerkowo 1763672
33.Pastwisko Wieniawa 1614655
34.KAmyk Clan of Knights 1462650
35.Kąty Mameluki 1376641
36.Ognista rzeka Civitas solis 1150636
37.Kol_Urodzajna Rohan 1942579
38.Kraków Karsznice 1909539
39.Kol_Leliwa Leliwa 859532
40.Centrum Żelazny Drwal 1279496
41.Kol_Morfina Morfina 917478
42._Narożna Mameluki 844437
43.Wioska_Port Południowy OST 503436
44.Siema! Katlak 1184434
45.Ostrowo OST 500433
46.Kol_Vitawa Vitawa 850419
47.SUTki Clan of Knights 935415
48.Ethring Gonndor 888403
49.Port Wieniawa 798399
50.Peszt Siedliszcze 1148395