TOP 50 gry
TOP 50 osad | TOP 50 księstw | TOP związków | TOP religii | TOP księstw OLD

Całkowita ilość osad na mapie: 1362
Całkowita ilość księstw na mapie: 57
Całkowita ilość związków na mapie: 28

TOP 50 osad
 OsadaKsięstwoZwiązekIlość
gruntów
Ilość
pracujących
Zabudowa
1....ULL Macedonia 117606484
2.Zameczek Ruinkowo 120666283
3.Port Cezar 88425380
4.Przymorze Danzig 106393966
5.Luxem waldi 75032992
6.STOLICA GORYK Goryk 47462825
7.Wiosnogród Port Zachodni Kamikadze 55572781
8.RedLionPolis Bastex Azazel 71652615
9.Ulanów Księstwo Ulanowskie 70852408
10.CIVITAS Danzig 46862360
11.tryk laxi 18242301
12.Wicie Mameluki 34012025
13.Książęca przystań Civitas solis 36631956
14.bezSENs Clan of Knights 36851598
15.Ravenna Korthem 49531427
16.Gniezno Stojacy Lew 35831325
17.Stolica Danzig 24701112
18.Kol_waldi waldi 21151107
19.Hetmańska Leliwa 26211079
20.Garbatka Letnisko Kamikadze 19031049
21.Pastwiska Danzig 2218955
22.Attis Mortee 2592952
23.Plaża Wschodnia Bastex Azazel 1383869
24.Wieniawka Wieniawa 2069792
25.Kol_Wieniawa Wieniawa 1912778
26.Kol_Civitas solis Civitas solis 1497768
27.Krynki Siedliszcze 1860758
28.Mielec Księstwo Ulanowskie 2194711
29.Pandemonium Siedliszcze 1313631
30.Kol_Mortee Mortee 1243625
31.Ruderka Ruinkowo 1165622
32.Rybakówka Leliwa 919550
33.Szara Monaco 1226525
34.Kol_Mameluki Mameluki 1043520
35.Sączów Sobciu 1500515
36.Wioska_Wioska_Krynki Siedliszcze 1357507
37.Lubelskie Wakacje Republika Włoska 954498
38.Pastwisko Wieniawa 1447491
39.Pyrzyce Stojacy Lew 955474
40.Folwark Leliwy Leliwa 1220471
41.Kol_Goryk Cezar 925449
42....KOL M Macedonia 990447
43.mieszk nicwal 1546436
44.Gdynia Siedliszcze 885436
45.Wrocław Stojacy Lew 1175435
46.Kijów Danzig 1553432
47.Susenstadt in den Susenbergen Susenstein 1003431
48.Susenstein Susenstein 1060430
49.Wioska_Maga Siedliszcze 1025420
50.Kol_Siedliszcze Siedliszcze 838420